wfosigw

mofs

2017-04-05 15:43:01

Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki

W ostatnią niedzielę, 2 kwietnia rozegrany został pierwszy mecz finału Amatorskiej Ligi Siatkówki. Pierwsze starcie było niezwykle zacięte i zakończyło się dopiero po tie-breaku. Drużyna Zmieszanych przegrała pierwszy set, po czym rozpoczęła się prawdziwa siatkarska wojna nerwów. Drugi i trzeci set padł łupem Zmieszanych, lecz Strzelino wyrównało w czwartej partii, doprowadzając do tie-breaka. Zmieszani zachowali więcej zimnej krwi w decydującym secie, dzięki czemu prowadzą w wielkim finale 1:0.

Zmieszani – Strzelino 3:2 (20:25, 25:21, 25:23, 21:25, 15:11)

Rewanżowy mecz finału rozegrany zostanie w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 10.30. Przypominamy, że w finale gra toczy się do dwóch zwycięstw, więc w przypadku zwycięstwa Strzelina w dowolnym stosunku, o mistrzostwie ligi rozstrzygnie dopiero trzeci mecz.

finały play-off – 23.04.2017r.

10.30 finał Strzelino - Zmieszani

Trzecie miejsce w rozgrywkach zdobyli siatkarze z Wieszyna, ponieważ drużyna Żółfików nie dojechała na mecz. Kibiców zapraszamy do hali w Jezierzycach oraz do śledzenia wyników na stronie www.gminaslupsk.pl i www.hala-jezierzyce.pl.