dzialki
Przejdź do strony z wysokim kontrastem Dziś jest: Poniedziałek 25 września 2023

eboi

oferta

ssse

sit

Gospodarka

Gospodarka

wfosigw

mofs

2014-03-12 12:53:18

Zawiadomienie

Urząd Gminy w Słupsku informuje, iż 28 lutego 2014 roku zostało podpisane porozumienie pomiędzy Gminą Słupsk, a Miastem Słupsk w sprawie przystąpienia do współpracy w zakresie realizacji na terenie Miasta Słupska i Gminy Słupsk profilaktycznych szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy należących do kompetencji samorządu gminnego w zakresie ochrony zdrowia.

W związku z powyższym Prezydent Miasta Słupska ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadania publicznego w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia.

Oferty należy składać do dnia 25 marca 2014 roku do godz. 13.30 w sekretariacie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 1 (Mały Ratusz) pokój 208.

Formularz ofertowy można pobrać w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 1, pokój 103A (Mały Ratusz), w godz. 8.00-15.00, ze strony internetowej: www.slupsk.pl w zakładce zdrowie i pomoc społeczna - Profilaktyka i promocja zdrowia, Konkurs ofert - programy profilaktyki zdrowotnej lub ze strony internetowej www.gminaslupsk.pl w zakładce zdrowie i pomoc społeczna.

Pliki do pobrania:

- oferta realizacji zadania publicznego w formie wspierania wykonania zadania publicznego z zakresu profilaktyczne programy zdrowotne i promocja zdrowia -więcej...

- zgłoszenie ofertowe -więcej...

- oświadczenie - dane osobowe -więcej...

- ogłoszenie -więcej...

- szczegółowe warunki konkursu ofert -więcej...

- umowa hpv -więcej...

- oświadczenie -więcej...

- sprawozdanie -więcej...+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia